Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

01.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Shko poshtë

01.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Fri Jan 01, 2010 3:25 pm


Festime e shkembime urimesh ne festen e nderrimit te viteve.Ne qendren e Tiranes disa i kane qendruar besnike sheshit edhe per kete vit, duke e pritur Vitin e Ri ne sheshin "Skenderbej", bashke me kengetaret ne koncertin tradicional te bashkise per diten e nderrimit te viteve.

Por rruget gati bosh te Tiranes ndryshuan pamje menjehere pas mesnates, kur me mijera makina dolen per te festuar ne bare dhe pabe.

Bulevardi "Deshmoret e 4 Shkurtit" dhe "Parku Rinia" lane ne hije festimet ne shesh. Me mijera te rinj kane gdhire deri ne mengjes ne pabet e kryeqytetit, duke uruar njeri-tjetrin per nje vit te ri sa me te mbare

Mbreme per te gjithe romantiket natyra kishte bere dhuraten e vet te rralle. Nje hene e plote, fenomen te cilin, astronomet e quajne hena blu, ka ndricuar me shume se kurre, duke i ndricuar keshtu rrugen edhe dites se pare te viti 2010.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi