Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

barcaletaaa

Shko poshtë

barcaletaaa

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 7:19 pm

tiu them ca barcaleta se harrova fare

kishin qene 1 shqiptar 1 gjerman dhe 1 amerikan. ktynve ju thot mbreti kush do me rrije ne nje dhome gjate pa ajer do i jap gjithe pasurine time. futet i pari ky amerikani dhe ky rrin 2 ore.. pastaj futet gjermoni dhe ky rri 4 ore. pastaj i vje rradha shqiptarit. futet dhe ky dhe ky rri 1 dite 2 dite dhe ku shkojne me e nxjerre e shofin duke i rene murit me koke dhe i thone ere pse kaq gjate ti?? dhe ky me te madhe "kam harru numrin e telefoint breeee" per shkak se kur doje te dilje duhej te merrje ne telefon ate qe te nxirrte.

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcaletaaa

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 7:22 pm

ishin prap kto te tre dhe iu thot mbreti kush do mi nxjerre bletet nga ky kafaz do i jap prap mbreterine time. futet ky gjermoni dhe nuk i nxjerr dot. pastaj futet amerikani dhe as ky nuk i nxjerr. futet shqiptari dhe mendohet ca me bo ca me bo. dhe leshon nji pordhe. gjith bletet se ishin aty dalin. dhe kur del ky pastaj e pysin po si ja bere dhe ju thot vrava nji te tjerat iken ne varrim.

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcaletaaa

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 7:26 pm

prap kto te tre dhe disa te burgosur. te gjthe kta u nisen per me dale nga burgu. duhet te kalonin 100 kolona. pasi shkun tek e 99 u thote njoni a kthena kta te gjith u kthyn pasi kishin vetem 1 per te kaluar dhe mbeten vetem kta te tre. dhe kta ecen dhe u futen ne det per tu arratisur. rruges hasin nje peshkaqen dhe ju thote ky peshkaqeni do ju ha,, por nese e hidhni nje gje ne det dhe un se gjej dot juve do ikni.
ky gjermoni hudh nji unaze dhe i thot hajde gjeje ket. por pershkaqeni e gjen dhe e ha gjermonin. ky amerikani hudh nje vath te vogel. por dhe kte pershkaqeni e gjen dhe e ha. ndersa shqiptari ca me bo ca me bo prap pordhe kyy. pasi lodhet peshkaqeni duke e lyp i thote shqiptarit eren po e nuhas por me e gjet spo e gjej dot. dhe iken shqiptari.

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcaletaaa

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 7:30 pm

ishin nja 20 te cmendur dhe ishin gati per me u nis per stamboll. por nji i trasheee shkon dhe e rraf ate pilotin qe do i conte ne stamboll dhe e nis vete avionin. pasi nisen kta me gjithe stjuardesen kta te cmendurit bejne zhurme. dhe kjo i thote pilotit te cmendur : po bejne zhurme spo i ndal dot. thot piloti cke ti se i ndal un. dhe shkon dhe merr topin e tij dhe jua nxjerr ne ajer dhe ju thote ecc luni ne fushe futboll. kta te gjithe mbas topit hidhen. tashi shef ky piloti i cmendur qe ata te cmendurit ikin poshte bashke me topin dhe thote weeee me moren topin dhe hidhet dhe ai per ta kapur.

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcaletaaa

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi