Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Nero 9 New Edition

Shko poshtë

Nero 9 New Edition

Mesazh  SpLaSh prej Sun Jan 24, 2010 9:32 pm


Nero 9 Lite - shpërndarja e reduktuara të njohur programin Nero 9. Nero 9 është një suitë software të mediave digjitale dhe argëtim në shtëpi qendër brezi i ardhshëm, i cili është më i besuar në botë. Ajo përmban prerja ri-edge functionality që e bën të gëzuar mediat digjitale thjeshtë përmbajtje. This easy-to-use ende i fuqishëm multimedia suite, ju jep liri për të krijuar, lexuar, kopje, rekord, edit, share dhe online upload. Çfarëdo që ai ishte - music, video, foto, dhe të dhëna - të gëzojnë dhe të ndajnë me familjen dhe miqtë në çdo kohë, kudo.

Nero 9 Lite përfshin:

• Nero Burning Rom
• Nero Express
• Nero Wave Editor
Design • Nero Cover
• Nero BurnRight
• Nero DiscSpeed
• Nero DriveSpeed
• Nero InfoTools
• Audio Plugin MauSau

Size: 44 MB

Code:9M03-01A5-0WA4-5TAA-KA2P-8WZ5-CLA7-6122
Code: XM2C-50A9-HH4M-0ZM8-4X06-9P25-5A46-618P-AH19-6647

http://uploadbox.com/files/zMHnghp8Yp
Or
http://sharingmatrix.com/file/1169570/Nero.light.9.4.26.2.rar
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi