Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Norton Internet Security 2010 17.5.0.127

Shko poshtë

Norton Internet Security 2010 17.5.0.127

Mesazh  SpLaSh prej Sun Jan 24, 2010 9:37 pm


Norton Internet Security 2010 do të jenë më të shpejtë dhe të sigurisë lightest suite Symantec ka dorëzuar kurrë. Është roje PC tuaj, rrjeti, aktivitetet online dhe identitetin tuaj me të reja, teknologjitë e zgjuar zbulimin e optimizuar për të luftuar agresive e sotme, sulme me qitje të shpejtë. Përmirësimi i teknologjisë Norton Safe Web bllokon Interneti kërcënimet para se të mund ta infektojë kompjuterin tuaj.

Kështu që ju mund të shfletoni, blej online bankare dhe me besim. Ajo paralajmëron edhe ju e web faqes të pasigurta të drejtë në rezultatet e kërkimit. Plus, ndryshe nga apartamentet e tjera të sigurisë në internet, ajo siguron të lehtë për ta kuptuar kërcënimin dhe performanca e informacionit për të ndihmuar ju shmangur kërcënimet e ardhshëm dhe të mbajë kompjuterin tuaj running shpejtë.

Këtu janë disa tipare kryesore të "Norton Internet Security":

Engineered for Speed:
· Provuara më të shpejtë dhe të sigurisë në dispozicion suite lightest
· Inteligjencës-drejtuar Norton teknologji Insajt objektiva vetëm ato fotografi në rrezik për më të shpejtë, më pak, skanime të shkurtër
· Instalon në nën një minutë më kërkon mesatarisht më pak se 7 MB memorie
· Up-to-në minutën e Mbrojtjes
· Jep up-to-mbrojtje minuta me më të reja puls të shpejtë çdo 5-15 minuta.
· Mbrojtjes Norton System siguron multilayered teknologjive të mbrojtjes që punojnë në koncert për të ndaluar rreziqet para se ndikim ju.
· Real-time hidrolokator (Symantec Online Network for Advanced Response) ndihmon për të parandaluar bots marrin kontrollin e kompjuterit tuaj.
· Kërcënimet Ndalon të hyjnë përmes firewall tuaj.
· Detects dhe automatikisht largon rreziqet online.
· Mbron kundër Web-sulmeve bazuar me patent-teknologji në pritje.
· Recovery Tool çizmet dhe riparimet PC keq infektuar
· Jep tona më të plotë të thellë-skanim pastrim të jetë e mundur.
· Bots Ndalon nga duke marrë kontrollin e kompjuterit tuaj.
· Norton vazhdueshme Mbrojtjen ofron përditësime të vazhdueshme për mbrojtje dhe karakteristika të produkteve të reja si ato të jetë në dispozicion gjatë gjithë periudhës së abonimit produktin tuaj, ndihmon për ta mbajtur kompjuterin tuaj mbrojtur kundër kërcënimeve të internetit të fundit dhe rreziqet.
· Norton Automatik Ringjalljen Shërbimi ndihmon për të siguruar që ju jeni të mbrojtur nga automatikisht rinovimit abonimin produktin tuaj para se të skadon.

Norton Identity Safe:
· Mban identitetin tuaj online më të sigurt se kurrë kur ju bleni, banka, browse, dhe online game.
· Mbrojtje Advanced phishing mban identifikimit juaj personale nga duart e faqet mashtruese Web.
· Dyqane dhe kodon fjalëkalimet tuaja dhe të dhënat e tjera konfidenciale.
Mbush · në forma online në kërkesën tuaj për të kursyer kohë dhe mbroheni nga loggers keystroke.

Kontrolli i pa ndërprerje:
· Shtyn çdo element i sigurimit tuaj në majë të gishtave tuaj
New! Oraret burimeve detyra intensiv për kur ju nuk jeni duke përdorur kompjuterin tuaj.
· Rishikimi i statusit të sigurimit të çdo procesi në PC tuaj.
· Mode pezullon Heshtur alarme dhe përditësime për të shmangur ndërprerë ose ngadalësuar lojra dhe filma.
· Smart dy-firewall mënyrë automatikisht merr vendime e sigurisë për ju.

Secure Networking:
· Ndihmon ju sigurt rrjetit tuaj.
· Fsheh dhe siguron PC tuaj në rrjetet Wi-Fi publike.

Parental Controls:
· Krijo profilet personale me kontrollet e rritur e prindërve.

Spam Blocking:
· Spam Filtra më mirë se kurrë.

What's New in This Release:

New dhe Improved Features

· Performance Enhancements
· 2010 produkteve përmirësuar bar performancë shumë të lartë vendosur tashmë nga 2009 produkteve. Beta ndërton do të përditësuar rregullisht, me vonë është ndërtuar në përmirësimin e performancës dhe funksionalitetin.

· Enhanced Norton Insajt
· Norton Insajt është ndërtuar në teknologjinë informative Kuorumi Symantec backend prezantuar të parë në 2009 produkteve. Në 2009 Norton Insajt kuantifikohet vetëm besueshmëria, në vitin 2010 Norton Insight gjithashtu siguron informacion mbi prevalencën, moshë, dhe të dhënat e duhur te performances.

· Shkarko Insight
· Shkarko Insajt është një linjë të re të mbrojtjes kundër futja e aplikacioneve untrusted në sistemin tuaj. Shkarko Insajt monitoron aplikim të ri apo shkarkime installer, analizon dhe klasifikon automatikisht aplikimin duke përdorur teknologji Kuorumi, dhe ju siguron një vlerësim me besimin për aplikim para se të lejuar aplikimin ose installer të ekzekutuar.

· Monitorimi i Performancës
· Sistemit punën ...

Madhësia : 102 MB

Code:JHGF633C693XYDW7RGMPKYJQT
Code: rapidshare.com Norton_Internet_Security_2010_keygen_for_10_years_.com.html
Code : mediafire.com ?dkmzcmg1204

http://uploadbox.com/files/7LteSc2KGG
Or
http://sharingmatrix.com/file/1156977/NIS2010v17.5.0.127.rar
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi