Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

25.01.2010 Lajmi i fundit nga Vendi

Shko poshtë

25.01.2010 Lajmi i fundit nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 25, 2010 5:57 pm


Aksident rrugor, nje i vdekur

Nje tjeter aksident automobilistik ka ndodhur ne aksin rrugor Fushe Kruje – Mamurras, me pasoje vdekjen e nje personi dhe plagosjen e te fejuares se tij.

Nje autoveture me targa te huaja, qe drejtohej nga Luan Elezi, nga Tirana ka dale nga rruga ne fshatin Luze te Krujes. Sipas policise autovetura po levizte ne drejtim te Tiranes, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin, duke dale nga rruga dhe eshte peplasur me nje kove te nje fadrome ne ane te karburantit.

Sipas policise shpejtesia e madhe e drejtuesit te autovetures ka bere qe me gjithe perpjekjet per ta frenuar, makina eshte ndalur 30 metra me larg, pas perplasjes me koven e fadromes.

Per pasoje ka gjetur vdekjen Luan Elezi nga Tirana, si dhe eshte plagosur rende sipas policise edhe e fejuara e tij e cila ndodhet ne Spitalin Ushtarak Tirane duke marre edhe ndihmen e pare nga mjeket.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi