Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Fri Jan 01, 2010 7:10 pm

Cilat jane momentet me te bukura qe mbani mend nga viti i vjeter 2009???
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Memorja

Mesazh  Dikush prej Fri Jan 01, 2010 8:20 pm

Momentet me te bukura kan qen
kur isha i vogel
pavarsisht qe si maj mend.. lol
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Sun Jan 03, 2010 1:36 pm

Dikush shkruajti:Momentet me te bukura kan qen
kur isha i vogel
pavarsisht qe si maj mend.. lol
Me kujtove dike qe e kishin pyet per cfar shquhesh dhe kish thene une shquhem per 2 gjera per memorjen dhe tjetren se mbaj mend.ahahahaha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SpLaSh prej Sun Jan 03, 2010 4:33 pm

Lool... Momentet me te bukura te 2009 ishin kur ju futa prap chatit Razz Razz Razz
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 7:05 pm

e mbaj mend si sot kur ika ne belgjik me not, zura nja 2 dashnore po ptuu mi mori lumi.

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 7:30 pm

Duhet ti kishe rene me not nga buna se eshte lum fushor nuk eshte i rrembyeshem dhe nuk do ti kishte marre dashnoret.haha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 7:33 pm

ku i bie kjo re??
ika ika klm. urime per forumin me pelqen shume. kur te kem kohe do hy prap.

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 7:35 pm

SkY shkruajti:ku i bie kjo re??
ika ika klm. urime per forumin me pelqen shume. kur te kem kohe do hy prap.

OK TE MIREPRESIM
Buna i bie ne Shkoder.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 7:37 pm

hahahahhhhah mire mire.

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 8:59 pm

SkY shkruajti:e mbaj mend si sot kur ika ne belgjik me not, zura nja 2 dashnore po ptuu mi mori lumi.

Hahahahahahaha. Ate Dite Po Lahesha Ne Lume Un.. Hahahaha Razz Razz
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 9:33 pm

SpLaSh shkruajti:
SkY shkruajti:e mbaj mend si sot kur ika ne belgjik me not, zura nja 2 dashnore po ptuu mi mori lumi.

Hahahahahahaha. Ate Dite Po Lahesha Ne Lume Un.. Hahahaha Razz Razz

hahah sqenke notare i mire splash se ne te kundert do ta kishe ndihmuar ate
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 9:47 pm

LoooL.. Cer Me E Ndihmu Mer I Mora Ato Gocat Ne Shpi.. Razz
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  DaNGeR prej Sat Jan 23, 2010 9:53 pm

momenti me i bukur kur kam takuar dike qe me ka munguar shumee !!!
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 9:55 pm

DaNGeR shkruajti:momenti me i bukur kur kam takuar dike qe me ka munguar shumee !!!

Ky po vertet qe eshte nje moment i bukur
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 9:57 pm

SpLaSh shkruajti:LoooL.. Cer Me E Ndihmu Mer I Mora Ato Gocat Ne Shpi.. Razz

Te trashegohesh re na jep llokumin
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  DaNGeR prej Sat Jan 23, 2010 10:01 pm

hahahah splash Smile a hece virgjerin mer ??
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 10:03 pm

Hahahahahahhahaha.. Me Leni Rehat mer Se Po Degjon Ky SkY Se Pastaj Kush merret Vesh Me Te. Razz Razz
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 10:07 pm

SpLaSh shkruajti:Hahahahahahhahaha.. Me Leni Rehat mer Se Po Degjon Ky SkY Se Pastaj Kush merret Vesh Me Te. Razz Razz

Mos u temb he djal malsie se je prej kuksi re
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  DaNGeR prej Sat Jan 23, 2010 10:08 pm

he re se te kan perdhunu ato em duket Razz
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 10:10 pm

Hahahahah!!
/me Pervel Krahet,, Dhe Bohet GAti Per Mu Rref Sic Di Vete !!
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 10:12 pm

Hahahah kjo ishte e forte tani e fute splash ne sherr hahahha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  DaNGeR prej Sat Jan 23, 2010 10:12 pm

ku di me bo sherr ai mer lal Razz
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 10:14 pm

Splash verte zdi me bo sherr re
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 10:15 pm

O DaNGer E Kam Me Ty Lali.. MIre Mire Se SHifena Neser..
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 10:16 pm

Weeee Ca Kam Pe Te Boo...

/me Merr Dorezen E Boksit,, Dhe E Fshi Se E Ka Tere Gjakkkk.. E La Dhe E Bon Gati Per Neser !!
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat jane momentet me te bukura te 2009

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi