Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Glary Utilities PRO 2.19.0.800 | Free Download

Shko poshtë

Glary Utilities PRO 2.19.0.800 | Free Download

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 25, 2010 6:53 pm


Glary Utilities është një koleksion të mjeteve sistemit dhe shërbimeve për të rregulluar, shpejtuar, mirëmbajtjen dhe mbrojtjen e PC tuaj. Kjo ju lejon të pastër fotografi të përbashkët junk sistemit, si dhe shënimet e regjistrit të pavlefshme dhe gjurmët Internet (theres a plug-in support for 45 + programe të jashtëm). Ju gjithashtu mund të menaxhuar dhe fshini browser add-ons, analizuar përdorimin hapësirë disk dhe gjeni fotografi kopjuar.

Për më tepër, Glary Shërbime përfshin opsione të zgjedh kujtesës, gjeni, fix, ose hiqni Windows thyer shkurtesat, të menaxhuar programet që fillojnë me fillimin e Windows dhe software uninstall. Karakteristika të tjera përfshijnë fshirje të sigurt fotografi, e një Empty Folder finder and more. Karakteristika të tjera përfshijnë fshirje të sigurt fotografi, e një Empty Folder finder and more. Të gjitha mjetetUtilities Glary mund të arrihen nëpërmjet një sy-të këndshme dhe ndërfaqe krejtësisht të thjeshtë.

Designed for Windows 98, Me, 2000, XP dhe Windows Vista.

Features:
• Disk Cleaner vjeturina të dhënave Heq nga disqet tuaja dhe rimëkëmbet disk space
• Registry Cleaner Scan dhe pastruar regjistrin tuaj për të përmirësuar punën e sistemit tuaj.
• Fixer Shortcuts korrigjon gabimet në startmenu tuaj dhe desktop shortcuts
• Startup Manager Menaxhon programet që automatikisht të kandidojë për fillimin e
Memory Optimizer • Monitoron dhe optimizes kujtesës lirë në sfond
• Tracks Eraser Erases të gjitha gjurmët, dëshmitë, cookies, historinë e internetit dhe më shumë
• File Shredder Erases fotografi përherë kështu që askush nuk mund të shërohen ato
• Internet Explorer Asistent Menaxhon Internet Explorer Firefox-i Shtesa dhe rikthen rrëmbeu settings
Analiza Disk • Merr detaje informacion e fotografi të dëshiruara dhe dosjet
• Duplicate Files Finder Searchs për hapësirë-humbur dhe gabim prodhimin skedash
• Empty Folders Finder Gjej të dhe për të hequr dosjet bosh në dritaret tuaja
• Uninstall Manager programeve Completely uninstall ju nuk keni nevojë për ndonjë më
• Context Menu Manager Manage kontekstin-menu entries për fotografi, dosjet ...
• Procesi i Menaxheri i programeve Monitor që të kandidojë në PC tuaj dhe të ndaluar dhe Spyware Trojans.

Glary Utilities PRO 2.19.0.800.incl.GENERIC.PaTCHER-LnDL
Code: 4788-61679-5818279
Code: wGUmgVUNaeLHlXiw
Code: 2788-61679-58768

depositfiles.com wy0fywag
turbobit.net atzqv0i90t3w.html
extabit.com/file/2a0qvzlu6fj25
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi