Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Delta Force Xtreme 2

Shko poshtë

Delta Force Xtreme 2

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 25, 2010 6:56 pm

Fuqi më vdekjeprurës në botë është kthyer në luftën kundër të gjithë-vetëm lojtar i ri, bashkë-op dhe luftuar multiplayer në Delta Force: Xtreme 2 (DFX2), nga loja zhvilluesi i veprimit dhe NovaLogic botues. Mbështetur nga Komuniteti NovaWorld, një rrjetmultiplayer që siguron smoother, më të shpejtë dhe gameplay seamless për deri në 150 lojtarë në lojë, DFX2 ofron veprimi intensiv ushtarak për PC FPS tifozët.

Featuring mbi përmbajtjen e 40-harta pasur multiplayer, DFX2 mbështet pesë
lloje të lojës më popullore: Deathmatch, Team Deathmatch, Team Mbreti i Diellit, për Capture Flamuri, dhe Flagball. Çdo hartë të detajuar do të ketë diçka për të
josh të gjithë tifozët FPS, nga i madh, fushëbetejat e automjeteve të rënda të vogla, zona të koncentruar angazhim. Komuniteti NovaWorld lejon çdo element i gameplay DFX2, nga të mëtejshëm për balistikë inovative në automjet farë sistemi, që do të koordinohet me kujdes për të mbështetur një përvojë plotësisht i balancuar, ku puna në ekip është deadlier se firepower individuale, dhe në DFX2, inteligjencës dhe krijimtarisë shpërblehet sa më shumë aq shpejt-dridhem reflekset

Sistemi kërkesat minimale:
- System: Windows XP SP2 / Vista
- Processor: Dual-core processor (Â Intel ®️ Core 2 Duo E6540/AMD Â ®️ ekuivalent ose të lartë)
- Memory: 1 GB
- Kartë Video: DX9.0c Compatible graphics card with Shader Model 3.0 support (NVIDIA GeForce  ®️  ®️ 8 seri / AMD ekuivalent,  ®️ apo të lartë)
- Audio Card: Sound card DirectX 9.0c compatible with
- Hard disk: 1 GB
Code:DFX-43KPHH-R4TKTH-K7BHH4-T4YNFW
Code: JQ8V-A249-8ZNJ-9P7D-CSSD

rapidshare.com DF.Xtreme.2.Repack.part1.rar
rapidshare.com DF.Xtreme.2.Repack.part2.rar
rapidshare.com DF.Xtreme.2.Repack.part3.rar
rapidshare.com DF.Xtreme.2.Repack.part4.rar
rapidshare.com DF.Xtreme.2.Repack.part5.rar
rapidshare.com DF.Xtreme.2.Repack.part6.rar
rapidshare.com DF.Xtreme.2.Repack.part7.rar
rapidshare.com DF.Xtreme.2.Repack.part8.rar
rapidshare.com DF.Xtreme.2.Repack.part9.rar
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi