Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

26.01.2010 Lajmi i fundit nga Vendi

Shko poshtë

26.01.2010 Lajmi i fundit nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Tue Jan 26, 2010 4:40 pm


Pogradec, qellon dhe vret nenen !

Policia e Pogradecit arrestoi nje 29-vjecare me emrin Anila Anxho me akuzen e vrasjes me dashje.(UPDATE)

Pak minuta para ores 9:00 te paradites se sotme krisa armesh jane degjuar ne nje banese ne lagjen "Liria" te qytetit te Pogradecit. Pas mberitjes se policise u konstatua se 65-vjecarja Shpresa Anxho kishte humbur jeten per shkak se ishte qelluar nga vajza e saj Anila me arme zjarri.

Arsyet e vrasjes jane duke u hetuar nga ana e policise se Pogradecit. Vajza ishte adoptuar ne moshen 1-vjecare nga nje cift ne Pogradec dhe ishte rritur prej tyre. Ajo tashme eshte 29 vjec dhe per policise e Pogradecit eshte shume e njohur per shkak te problemeve te shumta qe kishte.

Njihej si person me precedente penale per vjedhje, konsumuese e droges dhe alkoolit dhe shume e dhunshme me dy prinderit e saj.

Mendohet se edhe vrasja ka ndodhur ne nje moment grindje dhe dhune ne familje. Menjehere pas vrasjes 29-vjecarja eshte arrestuar dhe eshte marre ne pyetje, jane pyetur gjithashtu edhe te afermit dhe fqinjet e kesaj familje.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi