Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Romanca nga largësia, Shpati me Afërditën

Shko poshtë

Romanca nga largësia, Shpati me Afërditën

Mesazh  Dikush prej Tue Jan 26, 2010 8:31 pmMund të quhet njëra prej lidhjeve me romantike që ka për momentin estrada kosovare. Njëri është në SHBA, ndërkaq tjetri është në Maqedoni. Këta janë çifti simpatik, Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj. Përderisa Shpat më shumë është i njohur si këngëtar, Afërdita është e njohur më shumë në fushën e modelimit, profesion të cilin e ushtron në New York. Megjithatë, kjo duket se nuk i ka penguar çiftit. Përkundrazi, Afërdita gjatë këtij viti e provoi vetën edhe në këndim. Realizoi dy këngë dhe nëpër media u tha që e forcoi edhe më shumë lidhjen e saj me Shpatin.
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi