Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Genci, për pak e la muzikën

Shko poshtë

Genci, për pak e la muzikën

Mesazh  Dikush prej Tue Jan 26, 2010 8:33 pmRap-këngëtari Genc Prelvukaj, pas disa viteve karriere, vendosi që të merret pak me politikë, por ende nuk dihet se a është futur në Asamblenë Komunale apo jo dhe t’i lërë lirikat e tij. Para kësaj kishte realizuar albumin “Etnomenon” dhe kishte thënë se nëse nuk do të shesë më shumë se 30 000 kopje, ai do ta lërë muzikën. Ende nuk dihet se a i ka shitur Genci kopjet, megjithatë pas kësaj ai disa herë ngriti zërin kundër piratërisë në Kosovë, e cila, sipas tij, po e shkatërron industrinë muzikore të Kosovës.
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi