Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Hackerat Shqiptar sulmojne faqen e Presidentit te MK

Shko poshtë

Hackerat Shqiptar sulmojne faqen e Presidentit te MK

Mesazh  Renato prej Tue Jan 26, 2010 11:21 pm


Hackerat Shqiptar te grupit KHG "Kosova Hackers Group" kan arritur te depertojne ne web faqen e Presidentit te Republikes se Maqedonise www.president.gov.mk fale siguris se dobet qe kishte kjo web faqe qe llogaritet si me kryesorja ne R. e Maqedonise, ata per tre dit rresht ne ballinen e kesaj faqe kan vendosur logon e tyre te "KHG" derisa programuesit e faqes kan arritur ta rimarin faqen e presidentit dhe tanime e kan vendosur perseri online.
avatar
Renato

Posts : 36
Join date : 22/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi