Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Starton BigBrother Albania 3

Shko poshtë

Starton BigBrother Albania 3

Mesazh  SpLaSh prej Wed Jan 27, 2010 12:04 amKa nisur edicioni i trete i Big Brother. 12 jane konkurentet, qe kane hyre ne shtepi per te nisur lojen, qe do t’i siguroje fituesit cmimin prej 10 milione lekesh te reja.

Kane nisur menjehere surprizat: shtepia e stilit para viteve ’90, Vali hyn ne loje me te bijen Domeniken, pa dijenine e kesaj te fundit, njera prej konkurenteve, Bertina, provoi ethet e eliminimit per disa minuta, per t’u rikthyer nga Big Brother serish ne loje.

Gjithcka e organizuar mes studios ku ndodhej Arbana Osmani dhe hyrjes se shtepise ku gjendej Eno Popi.

Por pak perpara se gjithcka te fillonte, se bashku me kameren tone, ne hyme ne ambjentet ku konkurentet u mbajten te izoluar per 24 ore.


Pamela tha se eshte ne kerkim te emocioneve te forta: “Jam shume e sigurt per kete aventure dhe mezi pres ta filloje”.

Seldin e gjetem shume te emocionuar: “Duke marre nje numer nga 1 ne 10, adrenalina me ka shkuar 8”.

Vali deshiron te provoje nje eksperience unike: “Me pelqejne eksperiencat unike”.

Ndersa Erjon volejbollisti, nese do te fitonte cmimin, nje pjese te tij do t’a shpenzonte ne ndihme te sportit, ose edhe jo…

“Meqenese sporti eshte pak i perkrahur, do te jepja kontributin tim per ta ndihmuar”, thote Erjoni.

Te tjere pjesemarres jane Hakiu nga Kosova, Xhimi, qe jeton ne Norvegji, Jetmiri ne Itali, Olta, studente e agrobiznesit, Graciela nga Shkodra dhe Edi parukieri me shpirt artisti.

Por le te kthehemi tek nata e spektalit. Te shoqeruar me makina luksoze, banoret hyne ne shtepi, per te nisur aventuren.

Por programet mbi Big Brother nuk mbarojne ketu, nga 31 janari do te nise Fan Club, prezantuar nga Eno Popi, ku do te marrin pjese banoret e dale nga shtepia, fansat e tyre dhe gazetaret, qe do te shkruajne per shtepine me te vezhguar. Loja filloi!
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi