Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

27.01.2010 Lajmi i fundit nga Vendi

Shko poshtë

27.01.2010 Lajmi i fundit nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Wed Jan 27, 2010 2:34 pm


Pakti per kufirin, Gj.K: Papajtueshmeri me Kushtetuten

Gjykata Kushtetuese e konsideron te papajtueshme me Kushtetuten projektmarreveshjen e nenshkruar per percaktimin e kufirit mes Shqiperise dhe Greqise.

Ne konfirmimin zyrtar te vendimit te nje dite me pare, Gjykata e konsideron pr/marreveshjen si shkelje procedurale dhe substanciale që bie në kundërshtim me Kushtetutën dhe Konventën e Tretë Ndërkombëtare të OKB-së për të Drejtën e Detit të vitit 1982.

Gjykata u vu ne levizje per shqyrtimin e paktit me date 8 dhjetor, pas ankimimit te marreveshjes per percaktimin e kufirit prej Partise Socialiste ne kete institucion, ku kerkohej shqyrtimi i vlefshmerise ne perputhje me Kushtetuten.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi