Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Futbolli dhe talenti im

Shko poshtë

Futbolli dhe talenti im

Mesazh  Dikush prej Fri Jan 01, 2010 8:27 pm

Vec per futboll qe sja them
Bej tifo per Milan
dhe keto kohet e fundit kam mesuar te
vej skedina.. Laughing
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Futbolli...

Mesazh  SpLaSh prej Fri Jan 01, 2010 11:33 pm

Futbolli Dhe mua Me pelqen Ta SHikoj Dhe pak Ta Luaj. Ne fakt Un Nuk Vendoos Skedina dhe sikur te vendos sbesoj te kem fat ne futboll Razz Razz
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

futbollisti

Mesazh  Dikush prej Fri Jan 01, 2010 11:51 pm

hahahahahah
ca fati mer
fati ka 3 vijt qe ka vdek hahahaha Very Happy
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Futbolli dhe talenti im

Mesazh  Dibrani prej Wed Jan 06, 2010 11:32 pm

Dikush shkruajti:Vec per futboll qe sja them
Bej tifo per Milan
dhe keto kohet e fundit kam mesuar te
vej skedina.. Laughing
Me pelq shume futbolli dhe luaj goxha mire.Skedina di te vej po nuk vej asnjehere.
FOrca milannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Futbolli

Mesazh  Dikush prej Thu Jan 21, 2010 8:19 pm

per nder un e kam qef
po kush lodhet me lujt futboll mer amon.
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Futbolli dhe talenti im

Mesazh  Dibrani prej Fri Jan 22, 2010 9:53 pm

Dikush shkruajti:per nder un e kam qef
po kush lodhet me lujt futboll mer amon.
hahaha ti edhe do me lujt dhe mos me u lodhe
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Futbolli

Mesazh  Dikush prej Sat Jan 23, 2010 12:23 am

ee ashu ka lezet aaaa
Very Happy
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Futbolli dhe talenti im

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 9:49 pm

Dikush shkruajti:ee ashu ka lezet aaaa
Very Happy
Ti je per tranjer lale hahahha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

loool

Mesazh  Dikush prej Mon Jan 25, 2010 12:31 am

Per nder pikes i ke ra.. Laughing
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Futbolli dhe talenti im

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi