Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Pershendetje..!

Shko poshtë

Pershendetje..!

Mesazh  Dikush prej Sat Dec 26, 2009 9:22 pm

Adminet spara flasin shum..!
Flas ne prezens te Forumit AlbaniaLive.
Faleminderit qe moret pjes ne Forumin "AlbaniaLive" /Shqiperia e Bashkuar\
do te mundohemi qe te sjellim argetim per shqipetaret
dhe te bashkojme Rinin shqiptare nga e gjith bota.!!
Edhe ju pjesmarrsit tan,tregojuni shok/shoqeve tuaj per faqen tone,qe tna jepet mundesia
edhe neve per zgjerim.
Faleminderit dhe Mirulexofshim nga ekrani.
Data: 16/12/2009
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje..!

Mesazh  Admin prej Sun Dec 27, 2009 2:21 pm

Welcome.Admin ti rri se ta hoqa hahaha mire se erdhe e kalofsh sa me mire mes nesh Very Happy
avatar
Admin
Admin
Admin

Posts : 9
Join date : 20/12/2009
Age : 30
Location : Tirana/Albania

Shiko profilin e anëtarit http://albanialive.forumsmusic.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikush Admin

Mesazh  Dikush prej Sun Dec 27, 2009 6:50 pm

hahahhahaha
Renato o gabel brrake ke fillu me presjone eee..
Rrespekte stafi..! cheers
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje..!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi