Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

01.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi 2

Shko poshtë

01.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi 2

Mesazh  SpLaSh prej Fri Jan 01, 2010 11:27 pmNe rruget bosh te nje kryeqyteti pas feste, ku njerezit fillojne e dalin per vizita vetem nga pasdrekja, vizita e pare e ciftit presidencial eshte ne maternitetin "Koço Gliozheni".
Suela Hoxha, 33 vjec nga Durresi ka lindur femijen e pare per vitin 2010, vetem 2 minuta pas mesnate. Dhe eshte nje vajze. Cka premton nje vit te ri 2010 shume te mbare.
Por vajza, te cilen e ema ka vendosur ta quaje Elina, ka edhe nje vella binjak, Elvinin. Vellai ka lindur 2 minuta para mesnates.
“Ky eshte nje rast i rralle. Nena do te vendose, por besoj se ajo do t'ia festoje datelindjen ne vitin e mbare 2010 qe do te na bashkoje me Europen. Kjo dite e re sjell shume shprese per te gjitha ato qe ne shpresojme: te tere duam prosperitet ekonomik dhe prospertiteti ekonomik vjen mbi bazen e nje paqeje sociale, te cilen e sjellin njerezit, e sjell politika. Dhe ky eshte urimi im, qe ky vit te jete nje vit plot impenjime”, u shpreh Topi.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi