Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Itali, vdes shqiptari, u fut per te ndare grindjen

Shko poshtë

Itali, vdes shqiptari, u fut per te ndare grindjen

Mesazh  SpLaSh prej Thu Jan 28, 2010 4:01 pm


Itali, vdes shqiptari, u fut per te ndare grindjen

Nje shqiptar vdiq mbremjen e kaluar ne Firence te Italise pas nje sulmi me thike.

Sipas agjencise italianeve te lajmeve ANSA, viktima quhet Diku Atnant, 21 vjec dhe mori plagen fatale ndersa ishte futur per te qetesuar nje grindje.

Policia arrestoi me akuzen e vrasjes, dy italiane me origjine sllave 28 dhe 20 vjec.

Grindja shpertheu per motive banale, ndersa Atnant nderhyri per te qetesuar sherrin mes nje shqiptari tjeter dhe dy te arrestuarve. Nga perleshjet mbeti i plagosur edhe shqiptari tjeter, emri i te cilit nuk behet i ditur.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi