Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

28.01.2010 Lajmi i fundit nga Bota

Shko poshtë

28.01.2010 Lajmi i fundit nga Bota

Mesazh  SpLaSh prej Thu Jan 28, 2010 4:02 pm


Jones: Nuk mbeshtesim ndarjen e Kosoves

Shtetet e Bashkuara e kane njohur pavaresine e Kosoves dhe jane te angazhuara ne integritetin e saj territorial, ka deklaruar zevendesndihmessekretari Amerikan i Shtetit, Stuart Jones ne nje interviste me seksionin serb te Zerit te Amerikes.

“Kosova nuk eshte nje rajon per te cilin ne do te mbeshtesnim ndarjen apo ndonje skenar te jashtezakonshem, por Shtetet e Bashkuara mbeshtesin integrimin e veriut ne institucionet e Kosoves dhe jane te mendimit se eshte e rendesishme per Prishtinen ta beje popullaten serbe qe jeton ne pjesen veriore te Kosoves te ndjehet pjese e saj dhe te investoje ne prosperitetin e kesaj republike te re”, u shpreh Jones, ben te ditur Telegraf.

Eshte gjithashtu ne interes te Beogradit, tha me tej Jones, te punoje me njerezit qe jetojne ne ate rajon te gjejne zgjidhje praktike per te permiresuar standardin e tyre per nje jete me te begate.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi