Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Hyrja ne pc pa pasword

Shko poshtë

Hyrja ne pc pa pasword

Mesazh  Dibrani prej Fri Jan 29, 2010 8:59 pm

1.kur e hapni kompjuterin del welcome edhe per ta shkruajtur passwordin
ne ate moment kur e lyp kompjuteri passwordin nga ju shtypni ctrl alt dhe delete ,
ctrl dhe alt duke i mbajtur shtypur dhe deleten e shtypni dy her dhe del diqka tjeter

2. Ku shkruan (user name):shkruani administrator

3.ndersa passwordin ku e lyp leni zbrazet dhe mbasi te shkruani administrator te
user name: shtypni enter dhe kompjuteri do te hapet por hapet nga administratori dhe pastaj

4.shkoni start, Settings,control panel,user accounts dhe aty na del guest dhe emri i atij personit se
si e ka bere emrin e kompjuterit pastaj klikoni te emri i atij personit dhe aty del change
name new password etj etj ju shkoni remove password dhe kur e beni kete punim e restartoni
kompjuterin dhe më nuk iu kerkon Password.

Verejteje! Nese gjate formatizimit te Kompjuterit personi i ka krijuar Password Guest
kjo menyre nuk funksionon
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi