Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Si te marrim kode te ndryshme

Shko poshtë

Si te marrim kode te ndryshme

Mesazh  Dibrani prej Fri Jan 29, 2010 10:06 pm

Ky tutorial vlen me shume per ato qe kane salla net kafeje
Ne cdo kompjuter ju mund te vini nje program (~1Mb) KeyLogger i cili rregjistron cdo username dhe pas qe shkruhet ne Pc
Ai shihet , dhe askush nuk mendon se ai eshte i instaluar ne PC
Me pas ju mund ta shkoni ne PC pasi kliente çohen dhe shtypni butonat qe shfaqin programin
(Ne programin qe kam une perdor Shift+Alt+Ctrl+K) dhe keni nje tekst dokuments i krijuar nga vete programi ku keni
psh adresen e emailit dhe passin, mund te gjeni Username dhe pass per nje account rapidshare qe mund te kete perdorur pak caste me pare klienti etj.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi