Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

02.01.2010 Lajmi i Fundit Nga Vendi

Shko poshtë

02.01.2010 Lajmi i Fundit Nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 02, 2010 3:17 pm


Dhjetera banesa ne zonen e Ishull Shengjinin dhe te Fushe Kuqes jane permbytur ne oret e para te mengjesit te sotem nga ujerat e detit.

Shkak eshte bere serish batica detare e shoqeruar edhe me ere te forte nga deti qe ka cuar ujrat e kripura te vershojne ne shtepite dhe tokat e banoreve te zones. Per ore te tera uji ka qendruar ne nje nivel deri ne nje meter dhe vetem pak minuta me pare nisi terheqja e ujit por ende shume banesa jane nen uje.

Pak dite me pare nje batice e ngjashme permbyti zonen e Tales ne Lezhe duke nxjerre jashte pune edhe hidrovorin e kesaj zone.

Sot deti ka dale ne disa zona te ndryshme te bregdetit por jo kudo ka shkaktuar permbytje te tilla. Sipas banoreve qe komunikuan me Top Channel, ne zonen e Ishull Shengjinit shkak per vershimin e ujerave te detit eshte bere demtimi i pritave te ngritura pergjate bregdetit per te parandaluar situate te ngjashme.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi