Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

BB, kandidohen Valentina, Graciela dhe Bertina

Shko poshtë

BB, kandidohen Valentina, Graciela dhe Bertina

Mesazh  SpLaSh prej Sun Jan 31, 2010 3:20 pm


Eshte teresisht femerore sfida e pare e edicionit te trete te Big Brother. Kandidatet per eliminim kete jave jane: Valentina, Graciela dhe Bertina.

Ato mund te votohen gjate javes nga publiku nepermjet mesazheve duke shkruar ne numrin 15191: BB hapesire dhe emrin e personit qe deshirohet te largohet.

Banoret kane kaluar proven e javes, qe konsistonte ne njohurite e tyre mbi gjuhen shqipe dhe poezive te caktuar nga BB. Pjese e spektaklit ishin edhe surprizat. Ne vazhdim te festimeve te ditelindjes se Erjonit, atij iu paraqit nje klip me urimet e shokeve te skuadres se tij dhe iu dorezua dhurata e prinderve. Nena e Valentines hyri per pak minuta ne shtepi, per te takuar te bijen.

Per sa i perket Seldit dhe Domenikes, atyre iu prezantua klipi ku imazhet tregonin nje afersi te vecante, te shoqeruar me deklarata nga Seldi.

Ne fakt Seldi, disa dite me pare, kishte zbuluar vetem me Domeniken se lidhja e tij me Pamelen ishte thjesht nje loje, gje qe rezultoi te mos jete e rastesishme. Pas vezhgimit te imazheve te paraqitura, Seldi pohoi publikisht interesin per Domeniken, nderkohe qe kjo e fundit foli vetem per miqesi.

Ne vazhden e surprizave, BB i percolli pershendetjen e familjareve Hakiut, cka e emocionoi ate.

Gjate javes se kaluar, teksa njiheshin me njeri-tjetrin, banoret krijuan edhe grupet e tyre, bazuar mbi preferencat e antipatite, por edhe mbi taktikat.

Si do te reagojne tani qe rreziku i eliminimeve ka filluar? Gjithcka 24 ore ne 24 ne BB1 e BB2 ne Digitalb, ose permbledhjen ditore nga e hena ne te shtune ne TCH.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi