Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

31.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Shko poshtë

31.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Sun Jan 31, 2010 3:21 pm


Moti, veshtiresi per qarkullimin ne disa akse

Reshjet e bores qe rane gjate nates dhe temperaturat e ulta kane veshtiresuar qarkullimin ne disa prej akseve te rrugeve kombetare ne veri dhe verilindje te Shqiperise.

Ne segmentet rrugore Bulqize–Milot dhe Bulqize–Peshkopi levizet vetem me zinxhire, per shkak se vazhdojne rreshjet e debores.

Ne rrethin e Bulqizes mbeten te bllokuara komunat Ostren, Martanesh, Trebisht dhe Klenje.

Nderkohe veshtiresi paraqiten edhe ne segmentin rrugor Kukes-Fushe Arrez si pasoje e pranise se akullit dhe bores.

Ndermarrja e rrugeve kane kryer hedhje kripe ne Qafe Shllak, Kalimash dhe ne Shen Meri.

Veshtiresi ne qarkullim ka pasur edhe ne rruget qe lidhin Kukesin me komunat Kalis, Zapod, Gryke Caj dhe Arren.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi