Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Fustanin e bardhë do e vesh në vjeshtë

Shko poshtë

Fustanin e bardhë do e vesh në vjeshtë

Mesazh  Dikush prej Mon Feb 01, 2010 8:27 pm


Xhemi Shehu, 27 vjecarja e cila e nisi karrierën si një velinë dhe që aktualisht është bashkë prezantuese e spektaklit “E diell” do t’i thotë lamtumirë beqarisë për të kurorëzuar lidhjen e saj disa vjeçare me të fejuarin, Visin. Një histori e fshehur nga kamerat por jo mes familjeve të dy të dashuruarve. Bluetooth zbulon në numrin e sotëm se Xhemi do të kurorëzojë martesën në vjeshtë.Një dasëm tradicionale shqiptare dhe ku Xhemi ëndërron të vishet vetëm me një fustan të bardhë, asnjë fustan shoqërues, ashtu sic është dhe tradicionalja. Po kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes? Ai është Elvis Sula administartor i një shtypshkronje në Tiranë.
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi