Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Heq flokët ekstension

Shko poshtë

Heq flokët ekstension

Mesazh  Dikush prej Mon Feb 01, 2010 8:39 pm


Pak muaj më parë e pakënaqur nga flokët e shkurtër këngëtarja Çiljeta Xhilaga vendosit t’i zgjaste ato. Dhe ne të “Bluetooth” ju sollëm edhe fotot e para, ku Çili u shfaq me flokët e zgjatura “ekstension”. Por duket se nuk është kënaqur me to. Kështu që nuk e ka zgjatur dhe i ka hequr, për t’u rikthyer sërisht tek flokët e saj të shkurtër, siç e shihni edhe në foto. Në fakt ajo njihet që eksperimenton me flokët, kjo edhe për shkak se nuk i duhet të vërdalliset nëpër parukeri, pasi mamaja e saj është edhe parukieria e Çilit, që u jep jetë gjithë dëshirave të saj, pa u menduar shumë.
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi