Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Horoskopi Javor

Shko poshtë

Horoskopi Javor

Mesazh  Dikush prej Mon Feb 01, 2010 9:19 pm

Horoskopi Javorë. Data 1 deri me 7 Shkurt.
Dashi
21 mars- 20 prill

Duhet që t’i merrni në konsideratë detajet e vogla. Keni shumë punë, por ato duhet që t’i rregulloni ngadalë. Qëllimet i keni të mira, kështu që edhe suksesi nuk do të mungojë. Në vikend, yjet ju sugjerojnë që të kënaqeni sa më shumë. Mos e humbisni një mundësi të mirë edhe në dashuri. Pushoni më shumë!

Demi
21 prill- 21 maj

Në dashuri do të keni sukses në të gjitha aspektet. Një muzikë e mirë dhe shoqëria me partnerin/ën do të ju relaksoj nga stresi ditor. Edhe në punë do të jeni shumë nostalgjikë dhe të kënaqur. Vikendin përkushtojani dashurisë. Por, yjet ju sugjerojnë që të keni kujdes nga xhelozia.

Binjakët
22 maj- 21 qershor

Përpiquni që të jeni sa më komunikativë, sidomos në punë, por edhe në familje. Bërja e telefonatave, biseda më të afërmit do të ju ndihmoj më shumë që të tregoni përkushtimin e juaj për ta. Punoni edhe për realizimin e ëndrrave të juaja. Në dashuri duhet që të jeni më i kujdesshëm. Shëndeti është shumë i mirë!

Gaforrja
22 qershor- 22 korrik

Nëse vështroni shumë në gjëra që nuk ju takon, që në fillim të javës, atëherë do të humbisni shumë. Rreziku qëndron se të qenit analitik mund t’jua vështirësojë problemin. Përpiquni që të jeni më i qartë. Në familje do të sfidoheni. Është më mirë që të jeni jashtë shtëpisë. Shqetësim më të madh do të keni për financat!

Luani
23 korrik- 22 gusht

Do të keni paksa vështirësi me financat, në fillim të javës. Shpenzoni sa më pak. Është mirë që t’i kushtoni paksa më shumë rëndësi dashurisë dhe familjes. Gjatë vikendit duhet që t’i analizoni disa gjëra më mirë dhe mandej të mendoni më shumë për punën. Shëndeti i mirë! Por, kujdes më të madh me ushqimin.

Virgjëresha
23 gusht- 22 shtator

Qysh të hënën, duhet që të filloni kujdesin për shtëpinë e juaj dhe t’i vini gjërat në vendin e duhur. Duhet që të jeni sa më produktiv, sidomos në punë. Bëhuni gati për një operacion të ri në sferën sentimentale dhe përpiquni që të arrini objektivat tuaja. Megjithatë, mos i dramatizoni shumë gjërat!

Peshorja
23 shtator- 22 tetor

Do të keni kualitet magjik këtë javë (veçanërisht në fillim të saj) ku do të arrini që t’i kryeni punët shumë shpejt. Kujdes më shëndetin, sidomos me shpenzimin e energjive. Yje ju sugjerojnë që të merreni më shumë me arritjet e juaj në karrierë. Fundjavën kalojeni duke dëgjuar muzikë relaksuese.

Akrepi
23 tetor- 21 nëntor

Informacioni që do të merrni të hënën do të ju ndihmojë shumë. Kjo sepse mund t’i planifikoni të gjitha punët që i keni gjatë javës. Yjet parashikojnë që të jeni shumë më shumë të kujdesshëm, sidomos në sferën sentimentale. Vikendi shfrytëzojeni për njoftime të reja. Pse jo, mund të vendosni edhe për ndonjë dashuri të re.

Shigjetari
22 nëntor- 21 dhjetor

Është një javë ku të tjerët nuk do të ju kuptojnë. Sidomos kolegët. Kështu që ruani disa aftësi për t’i mësuar ata për detyrat që do kryen. Normalisht, kërkoni para shtesë nga shefi i juaj për punën që bëni, ndërkaq në vikend shikoni se si t’i realizoni ëndrrat e juaja. Kujdes më të madh për financat!

Bricjapi
22 dhjetor- 20 janar

Një thirrje në telefon nga jashtë do të mund të ndodhë qysh në fillim të kësaj jave. Normalisht do të jetë një lajm i mirë për ju. Yjet thonë se ka ardhur koha që të takoni një mik të vjetër dhe këtë duhet ta bëni qysh në fundjavë. Duhet që të jeni sa më i qetë, sidomos në gjërat që kanë të bëjnë financat e juaja.

Ujori
21 janar- 18 shkurt

Kujdesuni për çdo detaj gjatë gjithë ditëve të punës. Nuk duhet që t’i lëni edhe gjërat më të imëta t’ju dalin nga dora. Mesi i javës do të ju gjej më të lirë dhe kështu do të mund të filloni të mendoni edhe më shumë për dashurinë. Financat mund të jenë shqetësim i juaj, por vetëm nëse shpenzoni pa kontroll.

Peshqit
19 shkurt- 20 mars

Keni mendime të mira analitike të cilat mund të gjejnë zgjidhje për shumë kënd. Është më së miri që të dëgjoni intuitën e juaj dhe në fund të jepni opinionin që ju kërkohet. Në vikend nuk keni nevojë që të shqetësoheni për gjëra që nuk ju takojnë. Kënaquni dhe normalisht kaloni kohë më të madhe me partnerin/ën.

Nga Admin: Dikush
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Horoskopi Javor

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Tue Feb 02, 2010 1:14 am

Dikush shkruajti:Horoskopi Javorë. Data 1 deri me 7 Shkurt.

Binjakët
22 maj- 21 qershor

Përpiquni që të jeni sa më komunikativë, sidomos në punë, por edhe në familje. Bërja e telefonatave, biseda më të afërmit do të ju ndihmoj më shumë që të tregoni përkushtimin e juaj për ta. Punoni edhe për realizimin e ëndrrave të juaja. Në dashuri duhet që të jeni më i kujdesshëm. Shëndeti është shumë i mirë!
hahahahhahaha mire qe paskam shendetin se per tjerat ... Surprised Surprised Surprised

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

loool

Mesazh  Dikush prej Tue Feb 02, 2010 2:43 am

hahahahaha qeke nje mistrece ti
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Horoskopi Javor

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Tue Feb 02, 2010 3:41 am

hahahahhahah ashtu jam mistrece,dhe sidomos nevrike hahahha loooooool

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

lol

Mesazh  Dikush prej Tue Feb 02, 2010 3:43 am

i kam fiksim nevriket Twisted Evil
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Horoskopi Javor

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Tue Feb 02, 2010 4:50 am

Dikush shkruajti:i kam fiksim nevriket Twisted Evil
fiksim po duhet kujdes me nevriket hhahahhahahaha Smile Smile

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikush..

Mesazh  Dikush prej Tue Feb 02, 2010 4:58 pm

po po jam shum i kujdesshem
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Horoskopi Javor

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi