Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Folder i Padukshem

Shko poshtë

Folder i Padukshem

Mesazh  dj_midnight prej Sat Jan 02, 2010 9:58 pm

Ka Disa Lloje Menyrash Per Ta Bere Folderin E Pa Dulshem..:::Per SHembull ..:::HIDE:::..
Por Me Hide Folderi Nuk Hapet Duhet Te NDryshojme FOLDER OPTIONS Per Ta Hapur.
Ka edhe Menyra Te TJera SI:::: Hapim Njer New Folder.... i Bejm RENAME dhe Tek Rename Shtypim Tastin 'Alt' DHE nr 0160. Pastaj Enter. Shkojm Tek Properties Dhe Gjejme Nje Icone Te Padukshme E Cila NDodhet Tek Ikonat E Tjera....:::::::::.....

dj_midnight

Posts : 18
Join date : 01/01/2010
Location : AlbaniA KuKeS

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi