Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

03.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Shko poshtë

03.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Sun Jan 03, 2010 8:14 pm


Shkoder, evakuuim i detyrueshem per banoret

Shtabi i Emergjences Civile ka urdheruar evakuuimin e detyrueshem te banoreve ne zonat me te rrezikuara prej permbytjeve.

Keshtu ne rast refuzimi, sipas autoriteteve banoret do te detyrohen te lene banesat e tyre per shkaqe sigurie.

Procesi i zhvendosjes se banoreve ka nisur me 11 familje nga lagjet periferike te Bashkise se Shkodres, 5 familje nga fshati Berdice dhe 3 familje nga fshati Obot.

Njoftohet se evakuuimet ne zonat me te rrezikuara nga permbytjet do te vazhdojne deri ne momentin kur situata te percaketohet jashte rrezikut prej Shtabit te Emergjencave.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi