Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

03.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Shko poshtë

03.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Sun Jan 03, 2010 8:34 pm


Shtabi i Emergjences: Niveli i ujit bie 30 cm.
Shtabi i Emergjences ka zhvilluar nje mbledhje per gjendjen e jashtezakonshme ne Shkoder ku shume zona jane permbytur si pasoje e shirave dhe hapjes se kaskades se Drinit.

Shtabi vleresoi gjendjen, duke dale ne perfundimin se situata eshte permiresuar pasi niveli i ujerave ra me 30 cm. Sipas shtabit, pavaresisht permiresimit te gjendjes, evakumi i popullsise duhet te vazhdoje. Nderkohe, edhe pse banoret kane vendosur te os largohen nga shtepite e tyre, evakuimi i banoreve do behet ne menyre te detyruar.

Procesi i zhvendosjes se banoreve ka nisur me 11 familje nga lagjet periferike te Bashkise se Shkodres, 5 familje nga fshati Berdice dhe 3 familje nga fshati Obot.
Njoftohet se evakuimet ne zonat me te rrezikuara nga permbytjet do te vazhdojne deri ne momentin kur situata te percaketohet jashte rrezikut prej Shtabit te Emergjencave.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi