Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

05.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Shko poshtë

05.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Tue Jan 05, 2010 2:40 pm


Reshjet, debora izolon verilindjen
Rreshje te konsiderueshme debore kane rene gjate nates se mbremshme dhe ne oret e para te mengjesit te sotem ne zonen e Peshkopise, Burrelit, Bulqizes, Kukesit, Hasit, Tropojes dhe Pukes.

Trasheshia e debores brenda nje nate ka shkuar deri ne 30 centimetra ne zonat e banuara, ndersa ne zonat e thella malore trashesia eshte edhe me e madhe.

Korrespondentet tane ne rrethe na njoftojne se ka veshtiersi ne qarkullimin e automjeteve ne disa akse nacionale per shkak te debores dhe akullit. Mjetet rekomandohet qe te levizin te pajisur me zinxhire.

Edhe ne zonen e Korces kane nisur reshje te konsiderueshme duke shkaktuar veshtiresi, vecanerisht ne aksin Korce-Kapshtice dhe Korce-Kolonje.

Ndersa ne zonen e Shkodres raportohet se ka reshje shiu, ne ultesira dhe reshje debore ne malesine e Dukagjinit.

Per shkak te debores ne rruge raportohet edhe aksidenti i pare qe ka ndodhur ne aksin Burrel-Bulqize.

Nje automjet ka dale nga rruga duke rreshqitur rreth 60 metra dhe per pasoje nje person ka humbur jeten dhe dy te tjere jane plagosur shume rende.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi