Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Poezi Per Dashuri

Shko poshtë

Te Dua

Mesazh  Dikush prej Sat Jan 09, 2010 1:39 am

Iken ditet dhe vetem na lan
as lamtumir sna thash..
Si gjethe vjeshte u than.!
Shum pranvera do kalojm
por kurr njeri-tjetrin me sdo e shikojm.! I love you
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne Enderr

Mesazh  Dikush prej Wed Jan 13, 2010 10:28 pm

Sonte Ne Enderr Do Te Vi...
Do te Shtrihem Bashk Me Ty..
Do Te Them Dhe Dy Mashktrime,
Ska Djell Me Shtriga Ime.!! Twisted Evil
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi Per Dashuri

Mesazh  Dikush prej Thu Jan 21, 2010 8:10 pm

Cdo nate mendoj per ty,sa dhe gjumi
me merr inat.!
Cti bej ketij gjumit tekanjoz?!
Un mendoj per ty ai behet xheloz.!!
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi Per Dashuri

Mesazh  Dikush prej Thu Jan 21, 2010 8:11 pm

Nese do te dish sesa Te Dua
shiko Qjellin blu!!
Nese Qjelli blu ka nje mbarim,aty shuhet dhe malli im.
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam Dikush

Mesazh  Dikush prej Thu Jan 21, 2010 8:13 pm

Jam ai qe per ty jeton..
Jam ai qe per ty Boten e pushton..
Jam ai qe ne cdo cep te Dashuris per ty mendon.!!
Thjesh jam Dikush.
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikush

Mesazh  Dikush prej Thu Jan 21, 2010 8:15 pm

Nese Dikush mendo per ty,ai jam un..
Nese gjat netve rri pa gjum,! kete e bej se
Te Dua shum.
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi Per Dashuri

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi