Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Makina e shkrimit

Shko poshtë

Makina e shkrimit

Mesazh  Dibrani prej Wed Jan 06, 2010 11:50 pm

Kishin qene nje qift dhe kishin pas nje femije kur benin sex ata i thonin njeri tjetrit sille pak makinen e shkrimit.
Nje nate burri i thot djalit ik e thuaj mamit ma sill pak makinen e shkrimit,shkon djali i thot o ma me tha babi ma sill pak makinen e shkrimit,ik i thot mami thuj babit eshte prish se ajo kishte pune.Pasi mbaron pune gruaja i thot djalit ik e thuj babit makina e shkrimit u rregullua shkon djali o ba ma tha mami makina e shkrimit u rregullua ik mo i thot se nuk e dua.Pse i thot djali po thuaj mamit babi ca kishte i shkroi me dore...
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi